Economie en Organisatie

tweede leerjaar eerste graad

Helemaal je ding

Ben je geïnteresseerd in binnenlandse en buitenlandse handel, marketing …?
Wil je meer weten over consumenten, bedrijven en overheid?
Werk je graag met ICT?
Schuilt er een ondernemer in jou?

Dan is de basisoptie Economie en organisatie helemaal je ding!

De max, want…

In deze basisoptie gaan we samen op ontdekkingstocht in de wondere wereld van het ondernemerschap en de economie. In de lessen wisselen we boeiende gespreksmomenten af met onderzoek. Zo zoeken we bijvoorbeeld uit hoe trends in de maatschappij de koper kunnen beïnvloeden. Daarna zetten we wat we leerden om naar vaardigheden voor de praktijk. Je leert kritisch kijken naar de economisch-maatschappelijke actualiteit en het gedrag van consumenten. Ook leer je werken met informatie- en communicatietechnologie.
Tijdens de MAX-uren verdiepen of remediëren we voor alle examenvakken. Je zal er ook aan je eigen MAX-project werken. Je kiest uit een reeks projecten waarbij je jezelf ontplooit in interessevelden die veel ruimer liggen dan de gewone vakken.

Campus-MAX- EconomieOrganisatie

“Ik ben graag bezig met actualiteit en wil later een eigen bedrijf oprichten. Daarom kies ik voor Economie en organisatie.”

Tibo
basisoptie Economie en organisatie

Lessentabel

2de JAAR

Engels2
Frans3
Geschiedenis2
Godsdienst2
Lichamelijke opvoeding2
Nederlands4
Wiskunde4
Natuurwetenschappen1
Aardrijkskunde 1
Techniek2
Muziek1
Beeld1
 
MAX2
Economie en Organisatie5

Jouw logische leerlijn

Tweede en derde graad

Doorstroom- en arbeidsmarktgerichte studierichtingen


Waar heb je les?

Campus MAX Middenschool — Stationsstraat 38, 3980 Tessenderlo-Ham