Directieteam en begeleiding

algemeen directeur

Yvan Lemmens
yvan.lemmens@campusmax.be

technisch directeur

Benny Ceunen                            benny.ceunen@campusmax.be

overkoepelend directeur Campus MAX – Sint-Michiel Leopoldsburg                                                                               

Davy Mellemans
davy.mellemans@campusmax.be

vestiging Campus MAX Middenschool

pedagogisch directeur 

Bregje Beckers
bregje.beckers@campusmax.be

begeleiding

Kristof Das
kristof.das@campusmax.be

Sylvia Rutten
sylvia.rutten@campusmax.be

vestiging Campus MAX College

algemeen directeur 

Davy Mellemans
davy.mellemans@campusmax.be

begeleiding

Marleen Bringmans
marleen.bringmans@campusmax.be

Lies Vandecruys
lies.vandecruys@campusmax.be

Toon Heselmans
toon.heselmans@campusmax.be

vestiging Campus MAX STEM

pedagogisch directeur 

Sophie Adamczewski
sophie.adamczewski@campusmax.be

technisch directeur

Benny Ceunen
benny.ceunen@campusmax.be

begeleiding

Hervé Meykens
herve.meykens@campusmax.be

Tom Daelemans
tom.daelemans@campusmax.be

Wim Rutten
wim.rutten@campusmax.be